Heb je ijsstokjes over van de waterijsjes en ben je op zoek naar iets leuks om hiermee te doen? Probeer deze ijsstokjes krokodillen dan eens te maken met een peuter of kleuter. Ze kunnen deze ijsstokjes krokodillen misschien nog niet zelf maken, maar ze vinden het ongetwijfeld leuk om ermee te spelen! Met dank aan Easy Peasy and Fun.

Benodigdheden:
- Een ijsstokje, groen geverfd of gekleurd (met bijvoorbeeld viltstift of markeerstift)
- Groene chenilledraden (ook wel pijpenragers genoemd, o.a. verkrijgbaar bij de Hema)
- Kleine pretoogjes (ook wel googly eyes genoemd, o.a. verkrijgbaar bij de Hema)
- Zigzag schaar
- Lijm
- Zwarte viltstift of marker
Werkwijze:
Bekijk ook de foto’s onder de stappen voor visuele ondersteuning.
Stap 1: Kleur of verf het ijsstokje groen en laat deze volledig drogen.
Stap 2: Plaats het midden van een ijsstokje op het midden van een chenilledraad om een + vorm te maken.
Stap 3: Vouw het chenilledraad om het ijsstokje heen. Vanaf het midden naar één van de uiteindes.
Stap 4: Stop met het chenilledraad om het ijsstokje heen te wikkelen als er ongeveer een kwart van het ijsstokje over is tussen het uiteinde van het ijsstokje en het chenilledraad. Vorm pootjes van het chenilledraad en knip het overschot aan chenilledraad af.
Stap 5: Herhaal stap 3 en 4 richting het andere uiteinde van het ijsstokje.
Stap 6: Knip een rechthoekje uit wit papier met de zigzag schaar en plak deze aan de onderkant van het ijsstokje.
Stap 7: Plak pretoogjes op het ijsstokje.
Stap 8: Teken neusgaten op het ijsstokje.
Stap 9: Veel speelplezier met de krokodil!
Volg ons
Wil je niks missen en op de hoogte blijven van al onze (knutsel) tips en ideeën? Volg ons dan op Facebook: https://www.facebook.com/kindertuigjes